Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozchorowałem się. Ktoś też?


Ateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gurwa co jest grane, bańka napierdala, katar leje się jak woda, pocę się jak chuj wie co a gorączki nie ma.

Czyżby stan agonalny? 

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

Ja też przeziębiony, biore od dwóch dni prochy... Wiosna idzie, pogoda się zmienia, norma ;) Co roku to samo jest przez pogode, teraz wyjdą na świat jeszcze wszelkie bakterie i wirusy które nasz stan beda pogaraszać... witaminy łykaj to bedziesz odporny w pewnym stopniu ;p

Opublikowano

Gurwa co jest grane, bańka napierdala, katar leje się jak woda, pocę się jak chuj wie co a gorączki nie ma.

Czyżby stan agonalny? 

Umierasz, przykro mi. [*]

Opublikowano

Phew wpieprzam tabletki i antybiotyki od tygodnia i nadal wypluwam swoje płuca, już nie wspominając o tym że po 2h od obudzenia znów chce się spać ;0

A od gorączki, nie wiem halucynacji już dostaje czy coś xD, szklanki mnie w nocy straszą jak kątem oka widzę ich ruch, brr :(

Opublikowano

ja też 2 dni temu się jakoś lekko rozchorowałem, jak dla mnie to jakaś propaganda, czyżby watykan (john paul 2) miał z tym jakiś związek

Opublikowano

Mnie teraz głowa boli, po tym jak przeczytałem pierwszy post, zaraziłeś mnie :D

A tak to nic jakoś ostatnio nie mialem


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Idź najlepiej do lekarza.

Mnie głowa boli co tydzień w poniedziałek. Już się do tego przyzwyczaiłem.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Gimby katar majo a ja wpierdalam właśnie lody o smaku nugatowo-śmietankowym, przykre :C

 

Idź do lekarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...